Tootekood: HCMA0703-3R3-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCMA0703-3R3-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 6A; 28mΩ; ±20%; Isat: 13.5A
Mounting SMD
Resistance 28mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 13.5A