Tootekood: HCMA0703-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCMA0703-6R8-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 4.5A; 54mΩ; ±20%; Isat: 8A
Mounting SMD
Resistance 54mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 8A