Tootekood: HCMA0703-8R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCMA0703-8R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 4A; 64mΩ; ±20%; Isat: 7.5A
Mounting SMD
Resistance 64mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Inductance 8.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.5A