Tootekood: HCP0704-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCP0704-1R0-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 12A; 6.2mΩ; ±25%; Isat: 17A
Mounting SMD
Resistance 6.2mΩ
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±25%
Operating current 12A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 17A