Tootekood: HCP0704-1R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCP0704-1R8-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 8.5A; 11mΩ; ±25%; Isat: 13A
Mounting SMD
Resistance 11mΩ
Operating temperature -40...155°C
Tolerance ±25%
Operating current 8.5A
Inductance 1.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 13A