Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 110A; 48÷530VAC; -40÷80°C
Kordarv:
125.0
Minimum quantity:
125.0
Tootekood:
HD48110G
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: HD48110G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 110A; 48÷530VAC; -40÷80°C
| Max. operating current | 110A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 48...530V AC |
| Indication | LED |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |