Signaller: signalling column; LED; red/green; Usup: 230÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HD90-Q52
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: HD90-Q52
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/green; Usup: 230÷240VAC
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red/green |
| Series | Half Dome |
| Body material | ABS |
| Body colour | grey |
| Diameter | 90mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | signalling column |