Tootekood: HEL-5D681K
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: HEL-5D681K
  • Mounting
  • Power
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 420VAC; 560VDC; 680V; ±10%; 800A; 28J
Mounting THT
Power 100mW
Terminal pitch 5mm
Height 8.5mm
Max. operating voltage 420V AC, 560V DC
Diameter 8.5mm
Leads dimensions Ø0.6x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 680V
Varistor max current 8/20µs 400A