Test needle; 3A; Contact plating: gold-plated; Contacts: CuBe
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HFS-821 305 080 A 9905 MX38
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: HFS-821 305 080 A 9905 MX38
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; 3A; Contact plating: gold-plated; Contacts: CuBe
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | CuBe |
| Length | 50mm |
| Impedance | 100Ω |
| Current rating | 3A |
| Tip diameter | 800µm |
| Type of test accessories | test probe |
| Blade tip shape | rounded |