Test needle; 3A; Contact plating: gold-plated; Contacts: CuBe
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HFS-840 307 100 A 9202 V2-36S
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: HFS-840 307 100 A 9202 V2-36S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; 3A; Contact plating: gold-plated; Contacts: CuBe
| Mounting | push-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | CuBe |
| Length | 44mm |
| Impedance | 50Ω |
| Current rating | 3A |
| Max. frequency | 4GHz |
| Tip diameter | 1mm |
| Type of test accessories | test probe |