Test needle; HFS-856
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HFS-856 308 110 A 6342 E1F-H
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: HFS-856 308 110 A 6342 E1F-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; HFS-856
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | CuBe |
| Impedance | 50Ω |
| Current rating | 2A |
| Max. frequency | 6GHz |
| Tip diameter | 1.1mm |
| Type of test accessories | test probe |
| Operational spring compression | 1.2mm |