Sensor: displacement; direct measurement; Range: 50mm; aluminium
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HG-S1050
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: HG-S1050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: displacement; direct measurement; Range: 50mm; aluminium
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP67 |
| Series | HG-S |
| Body material | aluminium |
| Body dimensions | 17.5x27x288mm |
| Range | 50mm |
| Resolution | 0,5µm |
| Type of sensor | displacement |
| Response time | <1s |