Tootekood: HH-SWW120F308W24-2835/0612
Tootja: WISVA OPTOELECTRONICS
Tootja tootekood: HH-SWW120F308W24-2835/0612
  • Operating voltage
  • IP rating
  • Version
  • Width
  • Thickness
  • LED colour
  • Colour temperature
  • Min. colour rendering index
  • LED per meter amount
  • Maximum power per meter
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele NEON LED tape; white warm; 24V; LED/m: 120; 6mm; IP65; 8W/m
Operating voltage 24V DC
IP rating IP65
Version bendable
Width 6mm
Thickness 12mm
LED colour white warm
Colour temperature 3000K
Min. colour rendering index 80
LED per meter amount 120
Maximum power per meter 8W/m