Connector; 30A; Contact plating: silver plated; Contacts: CuBe
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
HKR-612 400 100 S 10003 M
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: HKR-612 400 100 S 10003 M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Connector; 30A; Contact plating: silver plated; Contacts: CuBe
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -100...200°C |
| Contact plating | silver plated |
| Contact material | CuBe |
| Max. contact resistance | 10mΩ |
| Length | 57mm |
| Current rating | 30A |
| Blade tip shape | flat |