Tootekood: HLG-320H-20B
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: HLG-320H-20B
  • Output current
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Additional functions
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED Driver, LED Lighting, 300 W, 20 V, 15 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 V
Output current 15A
Supply voltage 90...305V AC, 127...431V DC
Power 300W
Operating temperature -40...70°C
IP rating IP67
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Application LED
Body dimensions 252x90x43.8mm
Output voltage 20V DC
Efficiency 93%