Tootekood: HP 100U/450V
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: HP 100U/450V
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 450VDC; Ø22x30mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 450V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Height 30mm
Body dimensions Ø22x30mm
Diameter 22mm
Capacitance 100µF