Tootekood: HP03W5F750JT5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP03W5F750JT5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 75Ω; 0.2W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 200mW
Resistance 75Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Max. overload voltage 100V