Tootekood: HP05W3F1203T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP05W3F1203T5E
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Max. overload voltage
  • Kind of resistor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 120kΩ; 0.3W; ±1%
Mounting SMD
Power 300mW
Resistance 120kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 2012
Max. overload voltage 300V