Tootekood: HP05W3F220JT5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP05W3F220JT5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 22Ω; 0.3W; ±1%
Mounting SMD
Power 300mW
Resistance 22Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 2012
Max. overload voltage 300V