Tootekood: HP05W3J0684T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP05W3J0684T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 0805; 680kΩ; 0.3W; ±5%
Mounting SMD
Power 300mW
Resistance 680kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 2012
Max. overload voltage 300V