Tootekood: HP06W2F1002T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP06W2F1002T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 1206; 10kΩ; 0.5W; ±1%
Mounting SMD
Power 500mW
Resistance 10kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 3216
Max. overload voltage 400V