HP06W2F4700T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP06W2F4700T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 1206; 470Ω; 0.5W; ±1%
| Mounting | SMD |
| Power | 500mW |
| Resistance | 470Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 200V |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Case - mm | 3216 |
| Max. overload voltage | 400V |