Tootekood: HP06W2F4702T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: HP06W2F4702T5E
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Max. overload voltage
  • Kind of resistor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 1206; 47kΩ; 0.5W; ±1%
Mounting SMD
Power 500mW
Resistance 47kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 3216
Max. overload voltage 400V