Tootekood: HPI0420-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0420-1R0
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 4.5A; 24mΩ; Body dim: 4x4x1.8mm
Mounting SMD
Resistance 24mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 4x4x1.8mm, 4x4.3x1.8mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A