Tootekood: HPI0420-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0420-1R5
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 3.7A; 45mΩ; Body dim: 4x4x1.8mm
Mounting SMD
Resistance 45mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.7A
Body dimensions 4x4x1.8mm, 4x4.3x1.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A