Tootekood: HPI0420-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0420-2R2
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 3A; 60mΩ; Body dim: 4x4x1.8mm
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3A
Body dimensions 4x4x1.8mm, 4x4.3x1.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A