Tootekood: HPI0420-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0420-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 2A; 105mΩ; Body dim: 4x4x1.8mm
Mounting SMD
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Body dimensions 4x4x1.8mm, 4x4.3x1.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.4A