Tootekood: HPI0530-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0530-1R0
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 7A; 10mΩ; Body dim: 5x5x2.8mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Body dimensions 5x5x2.8mm, 5x5.6x2.8mm
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.5A