Tootekood: HPI0530-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0530-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 5.5A; 24mΩ; Body dim: 5x5x2.8mm
Mounting SMD
Resistance 24mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.5A
Body dimensions 5x5x2.8mm, 5x5.6x2.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 6A