Tootekood: HPI0530-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0530-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 4.5A; 34mΩ; Body dim: 5x5x2.8mm
Mounting SMD
Resistance 34mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 5x5x2.8mm, 5x5.6x2.8mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.8A