Tootekood: HPI0530-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0530-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.2A; 55mΩ; Body dim: 5x5x2.8mm
Mounting SMD
Resistance 55mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Body dimensions 5x5x2.8mm, 5x5.6x2.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A