Tootekood: HPI0620-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0620-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 4.5A; 37mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Mounting SMD
Resistance 37mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 6.7x6.7x1.8mm, 6.7x7.3x1.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A