Tootekood: HPI0620-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0620-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 3.5A; 50mΩ; ±20%; Isat: 4.3A
Mounting SMD
Resistance 50mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Body dimensions 6.7x6.7x1.8mm, 6.7x7.3x1.8mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.3A