Tootekood: HPI0620-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0620-6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 2.3A; 115mΩ; ±20%; Isat: 2.8A
Mounting SMD
Resistance 115mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.3A
Body dimensions 6.7x6.7x1.8mm, 6.7x7.3x1.8mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.8A