Tootekood: HPI0624-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0624-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 2.7A; 95mΩ; ±20%; Isat: 2.8A
Mounting SMD
Resistance 95mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.7A
Body dimensions 6.7x6.7x2.2mm, 6.7x7.3x2.2mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.8A