Tootekood: HPI0624-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0624-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 5.7A; 24mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Mounting SMD
Resistance 24mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.7A
Body dimensions 6.7x6.7x2.2mm, 6.7x7.3x2.2mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A