Tootekood: HPI0624-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0624-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 4.3A; 36mΩ; ±20%; Isat: 5A
Mounting SMD
Resistance 36mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.3A
Body dimensions 6.7x6.7x2.2mm, 6.7x7.3x2.2mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A