Tootekood: HPI0624-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0624-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.5A; 60mΩ; ±20%; Isat: 4.3A
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Body dimensions 6.7x6.7x2.2mm, 6.7x7.3x2.2mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.3A