HPI0630-1R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 11.5A; 7mΩ; Body dim: 6.7x6.7x2.8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 11.5A |
| Body dimensions | 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 12.5A |