Tootekood: HPI0630-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 9.2A; 11.5mΩ; ±20%; Isat: 10.9A
Mounting SMD
Resistance 11.5mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.2A
Body dimensions 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 10.9A