Tootekood: HPI0630-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 8A; 14mΩ; Body dim: 6.7x6.7x2.8mm
Mounting SMD
Resistance 14mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 8A
Body dimensions 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.2A