Tootekood: HPI0630-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 5A; 36mΩ; Body dim: 6.7x6.7x2.8mm
Mounting SMD
Resistance 36mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5A
Body dimensions 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 6.3A