Tootekood: HPI0630-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 4.3A; 53mΩ; ±20%; Isat: 4.9A
Mounting SMD
Resistance 53mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.3A
Body dimensions 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.9A