Tootekood: HPI0630-R20
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0630-R20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 200nH; Ioper: 20A; 1.9mΩ; ±20%; Isat: 24A
Mounting SMD
Resistance 1.9mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 20A
Body dimensions 6.7x6.7x2.8mm, 6.7x7.3x2.8mm
Inductance 200nH
Type of inductor wire
Saturation current 24A