Tootekood: HPI0640-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0640-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 4A; 62mΩ; Body dim: 6.7x6.7x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 62mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Body dimensions 6.7x6.7x3.8mm, 6.7x7.3x3.8mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 4A