Tootekood: HPI0640-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0640-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 10A; 7.7mΩ; ±20%; Isat: 11A
Mounting SMD
Resistance 7.7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Body dimensions 6.7x6.7x3.8mm, 6.7x7.3x3.8mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 11A