Tootekood: HPI0640-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0640-3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 8A; 19mΩ; Body dim: 6.7x6.7x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 19mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 8A
Body dimensions 6.7x6.7x3.8mm, 6.7x7.3x3.8mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 9A