Tootekood: HPI0640-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI0640-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 6A; 32mΩ; Body dim: 6.7x6.7x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 32mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Body dimensions 6.7x6.7x3.8mm, 6.7x7.3x3.8mm
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 7A