Tootekood: HPI1040-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 5.3A; 30mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.3A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 6A