Tootekood: HPI1040-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HPI1040-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 4.5A; 45mΩ; Body dim: 10x10x3.8mm
Mounting SMD
Resistance 45mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Body dimensions 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.4A